Rada Młodzieży

Kim jesteśmy?
Wszyscy uczestnicy Pałacu stanowią Samorząd, którego reprezentacją jest Rada Młodzieży. Rokrocznie dążymy do tego, by w Radzie Młodzieży znaleźli się przedstawiciele wszystkich
13 Pracowni Pałacu Młodzieży. Rada zrzesza aktywnych, pełnych pasji oraz ciekawych świata
młodych ludzi.

W roku szkolnym 2016/2017 wybraliśmy 3 osobowy Zarząd, który koordynuje prace Pałacowej Rady Młodzieży:

  • Julia Krawczyk z Pracowni Informatyki i Matematyki
  • Mikołaj Gomułka z Pracowni Tańca
  • Miłosz Dąbrowski z Pracowni Sztuk Pięknych i Fotografii

Co robimy?
W minionych latach z inicjatywy Samorządu Pałacu Młodzieży zostały zrealizowane między innymi warsztaty filmowe „Klatka po klatce”, Turniej gry karcianej Magic. The Gathering, Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka, Quiz historyczny z okazji Święta 3 maja, Dzień Uśmiechu.

Do sztandarowych projektów Pałacowej Rady Młodzieży należą: Pałacowy Dzień Dziecka, Młodzieżowy Talent, Wróżby z okazji imienin Andrzeja i Katarzyny. Chętnie również włączamy się
w najważniejsze imprezy Pałacowe: Inauguracja Roku, Święto Pałacu, Dzień Zdrowia, Bal Karnawałowy.

Na prośbę Rady Pedagogicznej opiniujemy kluczowe dla społeczności pałacowej decyzje. Do tej pory konsultowaliśmy menu bistra ptyś, innowację pedagogiczną „Certyfikat 3,5,8” oraz nową stronę WWW.

Gdzie możesz nas znaleźć?
Miejscem, w którym przebywamy najczęściej jest Klub Młodzieżowy, s. 358. Tam również znajdziesz naszego opiekuna, instruktorkę Pracowni Współpracy i Projektów Edukacyjnych, Panią Zuzannę Machalską. Obradujemy na comiesięcznych zebraniach. Odbywają się one w Sali Konferencyjnej Pałacu Młodzieży i są otwarte dla każdego uczestnika placówki. Data spotkania jest wywieszana na naszej gazetce przed Klubem Młodzieżowym. Chcesz dołączyć? Zapraszamy!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10