III i IV SESJA TEATRALNA AMA

Jak na Akademię Młodego Aktora przystało na półrocze sesja "egzaminacyjna" czyli pokazy poszczególnych grup teatralnych.

Grupa wizji i ruchu Niemoovish przypomni Wam spektakl "Droga", który został przygotowany na Stulecie Niepodległości Polski. Był prezentowany kilkukrotnie na Laboratorium Pokazowym 9 listopada, oraz w Domu Kultury w Lidzbarku 11 listopada, gdzie NIemoovish zaprezentowało się przed lokalną społecznością (na sali było ponad 300 osób!!!!!). Specjalnie dla śpóźnialskich się powtórzymy ;)

Teatr Mamy Mało Czasu premierowo wystawi spektakl "Moderator".
Każdy z nas zastanawia się czasem, czy sami decydujemy o swoim losie, czy jest jakaś tajemna moc, która kieruje naszym życiem.
Czy ma ona nas ukarać? Pomóc? A może czegoś nauczyć? 
Jeśli chcecie poszukać z nami tej odpowiedzi - przyjdźcie 14 stycznia godz. 18:30

A już 23 stycznia w sali teatralnej Pałacu Młodzieży (sala 407, III piętro) odbędzie się teatralny wieczór pod nazwą "Tuwim dzieciom i dorosłym". Zapraszamy nań wszystkich miłośników teatru, fanów twórczości Pana Juliana, oraz sympatyków dobrego słowa pisanego. Zobaczymy dwie kolejne grupy teatralne Szkrabi Smyk - "Rok według Juliana"  oraz Padawani Mistrza - "Czary i czarty polskie"

ZAPRASZAMY!!!!
Wstęp jest całkowicie wolny!
Pałac Młodzieży w Warszawie piętro III, sala 407