Sesja teatralna Akademii Młodego Aktora

SESJA TEATRALNA Akademii Młodego Aktora to podsumowanie pracy w I semestrze roku szkolnego 2017/18.

10 stycznia 2018 roku zaprezentowały się dwie grupy pracujące od września pod kierunkiem p. Konrada Komosińskiego.

Grupa 12 to grupa najmłodsza. Przedstawi spektakl wizji i ruchu o enigmatycznym tytule „MiRai”. W czasie tego przedstawienia nie padnie ani jedno słowo. Może dlatego grupa przyjęła nazwę Niemoovish .Większość grupy 13 dopiero zaczyna swoją przygodę z teatrem chodź wiekowo plasują się wyżej niż ich młodsi koledzy. Mimo swojego temperamentu zawsze starają się współpracować z instruktorem i to właśnie na jego cześć ukryli się pod nazwą Padawani Mistrza.

„MiRai”

Większość z nas, także ci najmłodsi, ma telefon komórkowy. A niektórzy pewnie poza telefonem mają jeszcze tablet, laptop, lub inny ułatwiający życie sprzęt elektroniczny. Faktem jest, że te urządzenia ułatwiają nam wiele spraw. Ale nie jest tajemnicą, że ludzie coraz bardziej zatracają się w elektronice. Proszę kiedyś zwrócić uwagę podczas podróży autobusem, metrem czy tramwajem, ile osób czyta książkę, a ile trzyma telefon komórkowy. Czytających czasem nie ma wcale. Coraz bardziej pogłębia się w nas choroba, którą polska młodzież określiła jako SMARTWICA. Co się stanie jeśli zaufamy elektronice do tego stopnia, że to ona zacznie kierować nami?

„Wiele hałasu o śmierć króla”

Czy zastanawiali się Państwo kiedyś jak wygląda przygotowanie do spektaklu? Czy aktorzy ciężko pracują, czy po prostu wchodzą i grają? Jak wygląda współpraca z reżyserem, jaki  wpływ na pracę swojego zespołu ma  dyrektor teatru Czy łatwo jest wypromować spektakl? Cóż, można się było o tym przekonać oglądając spektakl. Chociaż to i tak tylko kilka procent tego szaleństwa jakie dzieje się podczas przygotowań.

AMA 11
AMA 12
AMA 13
AMA 14
AMA 15
AMA 16
AMA 17
AMA 18
AMA 19a
AMA 2
AMA 20
AMA 21
AMA 22
AMA 23
AMA 24
AMA 25
AMA 3
AMA 4
AMA 5
AMA 6
AMA 7
AMA 8
AMA 9
AMA 1
AMA 10
Sesja teatralna"]